Falvit Mama

portal tworzony przez mamy dla mam

Zdrowie

Okres wakacyjny w pracy – o dystrybutorach filtrujących

praca

Okres wakacyjny w pracy nie jest łatwy. Pracownicy odliczają dni do urlopu, próbując skupić się na bieżących obowiązkach zawodowych. Utrudnia im to jednak wysoka temperatura. Upały sprawiają, że ludzie czują się senni i przemęczeni. To dlatego przepisy BHP narzucają na pracodawcę obowiązek zapewnienia swoim pracownikom wody do picia w gorące dni. Dobrym pomysłem może okazać się skorzystanie z dystrybutorów filtrujących.

O dystrybutorach filtrujących w biurze

Dystrybutory filtrujące do urządzenia, które podłącza się do sieci wodociągowej, dzięki czemu mogą one z niej pobierać wodę. Zanim jednak trafi ona do kubka, zostaje dokładnie i wielostopniowo przefiltrowana. W efekcie jest czysta i smaczna. Pozyskiwana w ten sposób woda dla pracowników cieszy się dużą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że jest ona nielimitowana. Nie ma mowy, aby wody dla kogoś zabrakło. Inna duża zaleta polega na tym, że dystrybutor filtrujący generuje stałe koszty, niezależenie od ilości spożytej wody. Urządzenie pozwala na uzyskanie wody zimnej, ciepłej i gazowanej. To więc wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, z którego zdecydowanie warto skorzystać!

Jak zdobyć dystrybutor filtrujący?

Aby skorzystać z dystrybutora filtrującego najlepiej jest urządzenie nająć. Zajmuje się tym firma AQUAMO, która oferuje bezpłatny montaż i serwis urządzenia. Udostępnia ona wysokiej jakości dystrybutory, które mają elegancki wygląd i świetnie sprawdzą się w każdym biurze. Są one łatwe w obsłudze i świetnie spełnią swoje zadanie. AQUAMO zapewnia wysoką jakość usługi, nie ma więc mowy o żadnych ukrytych kosztach. Co ważne, umowa najmu jest elastyczna. Osoba, które chce nawiązać współpracę jedynie na okres letni, może w każdym momencie z usługi zrezygnować – wystarczy zaledwie miesiąc wypowiedzenia. Dystrybutory filtrujące są przez AQUAMO montowane w 48h od momentu podpisania umowy. To szybkie i wygodne rozwiązanie, z którego warto skorzystać w okresie letnim, zwłaszcza że przepisy BHP narzucają na pracodawcę obowiązek zapewnienia wody swoim pracownikom.

Woda do biura niekoniecznie musi być dostarczana. Coraz większą popularnością cieszy się inny wariant, a mianowicie dystrybutory filtrujące. Zapewniają one nielimitowany dostęp do czystej i smacznej wody, a jednocześnie generują stałe koszty. To świetnie rozwiązanie zwłaszcza dla firm i biur, gdzie zatrudniona jest duża liczba pracowników, co rodzi ryzyko, że wody pitnej zamkniętej w butelkach mogłoby dla nich zabraknąć. Szklaną wody warto również poczęstować klientów i gości biura.

Sprawdź ofertę Aquamo na https://aquamo.com.pl/woda-do-firmy.