Falvit Mama

portal tworzony przez mamy dla mam

Uncategorized

Obrazy na szkle do nowoczesnych wnętrz

obraz

W pięknych wnętrzach znajdziemy nie tylko praktyczne meble i rozwiązania. Jednym z istotnych elementów będą dekoracje, które dodają wnętrzom stylu oraz oryginalny design. Ciekawą i nowoczesną propozycją są obrazy na szkle z grafiką. Rozwiązanie to wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość materiałów, indywidualny charakter oraz bardzo łatwa pielęgnacja.

Obrazy na szkle: krótka charakterystyka

Dawniej w naszych wnętrzach widywaliśmy obrazy malowane na płótnie i stanowiły one niezwykle elegancką ozdobę. Wyposażenie wnętrz i dekoracje ulegają ciągłym zmianom. Producenci oferują nowoczesne obrazy na szkle będące świetną alternatywą dla malowanych obrazów. Wydruk grafik na szkle wysokiej jakości oznacza bardzo dobre odwzorowanie barw oraz wyraźnie widoczne wzory. Obrazy na szkle powstają na skutek połączenia szkła ze specjalnym tworzywem. Na powierzchni szkła znajduje się specjalna folia, która zabezpiecza materiał przed całkowitym rozbiciem.

Jak wybrać wzór na obraz na szkle?

Grafikę na obraz możesz wybrać z bogatego banku zdjęć lub postawić na swoje zdjęcia. Nawet zdjęcia ze smartfona mogą być wydrukowane i będą stanowić niebanalną dekorację pomieszczenia. Może to być zdjęcie rodzinne z imprezy okolicznościowej, wspólne zdjęcia z wakacji czy fotografia ukazująca piękny widok. W banku zdjęć znajdziesz grafiki uporządkowane według tematyki. Dość popularne są widoki dużych miast, grafiki z abstrakcją, natura czy tekstury. Wzór dopasuj do rodzaju pomieszczenia, innych dekoracji oraz kolorów we wnętrzu. Do kuchni polecamy zwłaszcza obrazy na szkle z warzywami czy przyprawami. W nowoczesnym salonie sprawdzą się obrazy na szkle z abstrakcją lub imponujące widoki miast.

Zalety obrazów na szkle

W Glassing znajdziesz tylko najwyższej jakości rozwiązania. Szkło pochodzi od polskich producentów i prezentuje się bardzo elegancko nawet przez wiele lat. Do zalet zaliczymy:
1. doskonała jakość wydruku i bardzo dobre odwzorowanie barw: szkło od polskich producentów bardzo dobrze ukazuje wszelkie szczegóły prezentowanych grafik.
2. łatwość czyszczenia: powierzchnię szkła wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką nasączoną preparatem do szkła,
3. bezproblemowy montaż na płytkach lub ścianie,
4. nieskończony wybór wzorów oraz grafik, które na pewno dopasujesz do każdego wnętrza,
5. wszechstronne zastosowanie: obrazy na szkle możesz zamontować w salonie, łazience, przedpokoju. Wysokiej jakości obrazy sprawdzą się także w obiektach usługowych, np. hotelach czy gabinetach lekarskich.