Falvit Mama

portal tworzony przez mamy dla mam

Dziecko

Jakie lampki nocne sprawdzą się w pokoju dziecięcym?

lampy
Lampka nocna to designerski oraz niezwykle praktyczny element wyposażenia pokoju dziecka. Będzie potrzebna zwłaszcza wtedy, gdy dziecko uczy się samodzielnie zasypiać oraz boi się ciemności. Kolorowe lampki w wyszukanym kształcie będą również miłym dodatkiem, który będzie używany z chęcią. Produkt powinien być dostosowany do potrzeb Twojego dziecka, które są zmiennie z wiekiem. Bardzo ważna jest także jakość użytych materiałów i bezpieczeństwo dziecka podczas korzystania z produktu. W artykule opowiemy o lampkach nocnych dla dzieci firmy Innogio, które są wykonane z delikatnego silikonu.

Lampki nocne dla dzieci Innogio

Dobre oświetlenie okaże się niezawodne już od pierwszych dni. Najlepiej unikajmy intensywnego światła o zimnej barwie. Lampki nocne dla dzieci Innogio są wykonane z przyjaznych dla dziecka materiałów, które się nie nagrzewają. Wyeliminujemy w ten sposób ryzyko poparzenia. Produkty są wykonane z delikatnego silikonu, więc dziecko może ją przytulać i ściskać. Produkty zostały wyposażone w dwa przyciski: jeden do zmiany natężenia światła, a drugi do zmiany koloru.

Lampka dla niemowlaka

Najmłodsze dzieci są bardzo wrażliwe na światło, więc lampka nocna powinna dawać łagodne światło zapewniające półmrok. Zbudujemy w pokoju przyjemny klimat, który pozwoli nie wybudzać dziecka nawet podczas karmienia. Praktyczna będzie lampka wykonana z silikonu, która ma 3 poziomy natężenia światła. Istotny jest także materiał, z którego jest wykonany produkt. Lampki nocne dla dzieci Innogio są zbudowane z elastycznego silikonu bez BPA.

Lampka dla starszego dziecka

Produkt dla większych dzieci powinien być przede wszystkim bezpieczny i łatwy w obsłudze. Lampki dla dzieci dość często są traktowane jak zabawka, a maluchy zabierają je do łóżka. Idealnym rozwiązaniem będzie lampka bezprzewodowa. Lampki nocne dla dzieci Innogio jest ładowana za pomocą kabla micro USB, dzięki czemu możemy jej używać nawet w podróży. Po pełnym naładowaniu lampka będzie działać nawet 6 godzin. Lampki nie mogą zawierać ostrych krawędzi, aby uniknąć nieprzyjemnych wypadków.

Dlaczego lampka nocna jest niezbędna?

Lampki nocne dla dzieci są wykorzystywane do delikatnego oświetlenia pokoju. Małe dzieci dość często budzą się w nocy oraz obawiają się zasypiać w całkowitej ciemności. Zasypianie przy stonowanym oświetleniu sprawi, że sen będzie przyjemniejszy i spokojniejszy. Niestraszne będzie również obudzenie w środku nocy i wędrówka do toalety czy pokoju rodziców.