Falvit Mama

portal tworzony przez mamy dla mam

Zdrowie

Dlaczego syropy Herbapol?

syrop

Niezależnie od pory roku w naszym domu, za sprawą owocowych syropów, mogą gościć letnie smaki. Są one słodką i orzeźwiającą alternatywą dla wody czy herbaty. Soki owocowe Herbapol posiadają wiele wariantów smakowych, dlatego każdy może odnaleźć swój ulubiony smak. Soki o intensywnym aromacie i zapachu to zdrowszy wybór niż kolorowe napoje gazowane. Syropy Herbapol będą doskonałym dodatkiem do w kuchni, na pikniku i w podróży.

Rozgrzewające lub orzeźwiające

W lecie sięgamy po różne napoje, które nie tylko zaspokoją nasze pragnienie, ale i będą smaczne. Soki Herbapol pozwalają na szybkie przygotowanie napojów, które nawodnią nasz organizm. Syropy doskonale rozcieńczają się w zimnej wodzie, dlatego możemy je wykorzystać do przygotowania schłodzonych napoi, z dodatkiem kostek lodu lub w połączeniu z mineralną wodą gazowaną. Natomiast w zimowe dni syropy Herbapol pozwolą na przygotowanie rozgrzewających napoi – można dodać je do herbaty, wzbogacić plastrem cytryny, goździkami lub imbirem, by cieszyć się niepowtarzalnym smakiem. Wśród bogatych wariantów smakowych wyróżnia się malina, która w połączeniu z cytryną lub lipą, pozwala na stworzenie intensywnych, rozgrzewających napoi zimowych.

Słodki wybór dla każdego

Nie tylko dzieci są miłośnikami słodkich smaków – kochają je także dorośli. Po letni smak owoców, zamknięty w butelce syropu, od pokoleń sięgają całe rodziny. Syropy owocowe Herbapol sprawdzają się również jako dodatek do deserów – będą orzeźwiającą nutą do budyniu, jogurtu, muesli czy ulubionych naleśników. Nie tylko podkreślają smak dania, lecz sprawiają, że wygląda ono niezwykle kolorowo.

Moc owoców – moc witamin

Soki Herbapol zawierają naturalnie występujące w owocach witaminy takie jak C, D i B6, które pozwalają na podniesienie odporności organizmu. Syropy zostały wzbogacone o cynk, który działa przeciwzapalnie i uczestniczy w wielu procesach w organizmie. Produkty nie zawierają konserwantów i barwników, dlatego są bezpieczne dla naszego zdrowia. Wysoka jakość syropów Herbapol, które powstają z odpowiednio dobranych owoców sprawia, że od lat cieszą się one popularnością w polskich domach.

Firma Aqua Żywiec posiada w ofercie 5 l syropy owocowe Herbapol (https://aquazywiec.pl/produkty/soki-owocowe-herbapol/), które są ekonomicznym rozwiązaniem w okresach, gdy powinniśmy spożywać większą ilość wody. Taka pojemność będzie również doskonałym wyborem jeżeli planujemy rodzinne posiłki, spotkania ze znajomymi, grille itp. Duży wybór soków (malina, imbir, pomarańcza, wiśnia czy truskawka) sprawia, że każdy odnajdzie swój smak, który pokocha.