Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Strona główna Falvit mama suplement diety

Falvit mama suplement diety

Dlaczego warto sięgnąć po Falvit Mama?

Kobiety w ciąży wymagają wyjątkowej troski – potrzebna jest szczególna dbałość o zdrowie, dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój dziecka. Przyszłe mamy wiedzą, że w pożywieniu jest zbyt mało witamin i składników mineralnych, aby mogły wystarczyć dla kobiety i rozwijającego się dziecka.

Najlepsze witaminy i minerały dla kobiet w ciąży.

Falvit mama to suplement diety stworzony starannie pod kątem potrzeb przyszłych mam i kobiet karmiących. Zawiera wszystkie niezbędne kobiecie w tym okresie zestawy witamin i składników mineralnych. Jest dostępny w opakowaniu zawierającym 30 lub 60 tabletek powlekanych.

Podstawowe informacje

Podczas ciąży powinnaś szczególnie zadbać o zdrową dietę.Charakteryzuje się ona dużą ilością warzyw i owoców, nabiału, kasz, ryb i chudego mięsa. Zdrowia dieta jest najlepszym źródłem witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju twojego i twojego dziecka.

Z powodu dużego zapotrzebowania na witaminy oraz składniki mineralne u kobiety w ciąży mogą wystąpić niedobory niektórych składników odżywczych. Szczególnie groźny może być niedobór żelaza, wapnia, cynku, jodu oraz witaminy E, C i beta-karotenu. Dlatego obok racjonalnego odżywiania warto swoją dietę uzupełniać preparatami wielowitaminowymi.

Źródła witamin

Jeżeli interesuje cię jakie, ważne dla kobiet w ciąży, witaminy znajdują się w produktach kliknij zakładkę „Witaminy w produktach” i na zewnętrznym okręgu wybieraj kolejne obrazki.

Zakładka „Źródła witamin” pozwoli Ci sprawdzić w jakich produktach znajdziesz najważniejsze dla rozwoju twojego dziecka witaminy i związki mineralne. Dodatkowo po każdym wyborze produktu/witaminy lub związku mineralnego pod animacją wyświetlają się dodatkowe informacje.

Version 7 of Flash Player plug-in and JavaScript enabled are required!

Witaminy

Witamina

Zawartość

Zalecane dzienne spożycie

Witamina C

60mg

100%

Niacyna (Witamina PP)

18mg

100%

Witamina E

10mg

100%

Kwas pantotenowy

6mg

100%

Witamina B6

2 mg

100%

Witamina B2

1,6 mg

100%

Witamina B1

1,4 mg

100%

Witamina A

800 μg

100%

Beta-karoten

400 μg

*

Folacyna

200 μg

100%

Witamina D3

5 μg

100%

Witamina B12

1 μg

100 %

* zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

Składniki mineralne

Składniki mineralne

Zawartość

Zalecane dzienne spożycie

Wapń

240 mg

30%

Magnez

30 mg

10%

Cynk

15 mg

100%

Żelazo

14 mg

100%

Potas

1,7 mg

*

Mangan

1,5 mg

*

Miedź

1,5 mg

*

Jod

150 μg

100%

Selen

65 μg

*

* zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

Ciąża i karmienie piersią

Falvit mama możesz rozpocząć stosować w dowolnym momencie ciąży oraz karmienia piersią. Nie musisz martwić się również o sposób jego dawkowania – jest prosty.

Zaleca się spożywanie 1 tabletki dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Pamiętaj jednak, by nie przekroczyć zalecanej, dziennej dawki preparatu. To również ważne: suplement diety nie stanowi substytutu prawidłowo zbilansowanej diety. W trosce o swoje zdrowie i twojego dziecka dbaj o waszą dietę.

Z brzuszkiem trudniej sprostać wyzwaniom. Dowiedz się czym jest nasza kampania i jak ją poprzeć

Załóż konto i korzystaj z wyjątkowych przywilejów i korzyści dla przyszłych mam