Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Strona główna Aktualności »  Przyłącz się do kampanii

Przyłącz się do kampanii

Duże firmy, instytucje, placówki oraz przewoźnicy

W ramach kampanii przyłączający się partnerzy (duże podmioty, instytucje, przewoźnicy) mogą wprowadzać różne udogodnienia dla kobiet w ciąży np.: uprzywilejowane miejsce, kasa pierwszeństwa, dogodne miejsce parkingowe oznaczone piktogramem kampanii, dystrybutor z wodą, miejsce siedzące, w którym kobieta może odpocząć. Ułatwienia te wynikają z rzeczywistych potrzeb, które w swoich postulatach przedstawiły przyszłe matki, lekarze ginekolodzy oraz środowisko opiniotwórcze.

Dzięki tym niewielkim udogodnieniom, firma ma okazję stać się Miejscem Przyjaznym Przyszłej Mamie, oznaczonym, piktogramem kampanii oraz przedstawianym jako wzór dla innych przedsiębiorstw. Dodatkowo, na stronie organizatora oraz w komunikatach przekazywanych mediom dotyczących kampanii firmy będą przedstawiani jako partner akcji.

Wszystkie firmy, instytucje, placówki oraz przewoźnicy

Mogą zostać zgłoszone, bądź zgłosić swoją kandydaturę do Rankingu Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie. Przyjazne miejsce to takie miejsce, gdzie szanuje się przywileje kobiet ciężarnych i spełnia ich oczekiwania oraz prośby. Każdy kto odwiedzi serwis Odmiennystan.pl będzie mógł dodać wybrane miejsce, które spełnia zasady rankingu „Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie”.

Każde ze zgłoszonych miejsc zostanie opisane i wyświetlone na mapie, dzięki systemowi Maps Google na stronie organizatora oraz na stronie partnera prasowego.

Głosowanie internatów na miejsca przyjazne będzie prowadzone od 15 września do 15 października 2011r. Wyłonienie i wyróżnienie specjalnym piktogramem kampanii „Miejsc Przyjaznych Przyszłym Mamom” jest planowane na koniec roku 2011.

Nagrodami w Plebiscycie są tytuły Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie 2011, przyznane w każdej z wyodrębnionych przez organizatora kategorii, oraz możliwość posługiwania się specjalnym znaczkiem (piktogramem) kampanii „Odmienny stan – odmienne traktowanie”.

Wszyscy

Wszystkich chętnych do poparcia haseł kampanii bądź chcących wyrazić swoje zdanie na temat haseł głoszonych przez program jak też na temat sytuacji kobiet ciężarnych w Polsce zapraszamy na stronę kampanii na Facebooku:
http://www.facebook.com/Falvitmama

Firmy, instytucje, środki transportu zainteresowane współpracą w ramach kampanii mogą pisać na adres: odmiennystan@odmiennystan.pl

Zainteresowanych rankingiem Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie zapraszamy na podstroję dotyczącą rankingu http://www.odmiennystan.pl/Falvit-Mama/Ranking-miejsc

Z brzuszkiem trudniej sprostać wyzwaniom. Dowiedz się czym jest nasza kampania i jak ją poprzeć

Załóż konto i korzystaj z wyjątkowych przywilejów i korzyści dla przyszłych mam